TäheTERA

TäheTERA 2019-09-10T15:57:46+00:00

TäheTERA

TäheTERA direktor
Urmo Uiboleht

Vanema kooliosa õppejuht, inglise keele õpetaja
Taavi Kreitsmann

Noorema kooliosa (1.-3. kl) õppejuht
Karen Kärtmann

Eelkooli õppetöö korraldaja, 1. T klassijuhataja
Thea Simmerman

inglise keel, mentor
Anu Joon

Võõrkeelsete koolituste koordinaator
Taavi Kreitsmann

Huvijuht
Anu Liiv

Koolitädi
Laine Otsa

Humanitaarained

Eesti ja vene keel, 4. T klassi klassijuhataja, õpiabi
Eerika Naison

Eesti keel, kirjandus, 4.l klassijuhataja
Eneli Liblik

Eesti keel, kirjandus
Hanna-Stina Vigel

Ajutiselt koolitööst eemal
Hedvy Tiitsmaa

Inglise keel
Helena Sallert

Inglise keel
Janice Viinalass

Saksa keel, 6. t  klassijuhataja
Karol Tšarnetski

Eesti ja saksa keel, 4.A klassijuhataja
Kadi Kuusmann

Inglise keel
Kristi Kartašev

Inglise keel
Meeri Roodus

Inglise keel
Merike Palopson

Eesti keel, kirjandus
Merle Pindmaa

Inglise keel
Nele Litvinova

Inglise keel
Piret Tomson

Inglise keel
Taavi Kreitsmann

Inglise keel (on hetkel koolitööst eemal)
Liisa Liivak

Vene keel, 5.k  klassijuhataja
Theana Teder

Vene keel 
Inga Mander

Vene keel
Olga Jagintseva

Reaalained

Matemaatika
Annaliisa Asula

Matemaatika
Egle Tamm

Hetkel koolitööst eemal
Kerri Gertrud Vestberg

Loodusõpetus, 4.l  klassijuhataja
Kertu Kuusksalu

Loodusõpetus, bioloogia, inimeseõpetus, keemia
Kristi Laanesoo

Füüsika
Madis Tuul

Matemaatika, 6.k klassi klassijuhataja
Marge Lahe

Bioloogia, geograafia
Tanel Pärnamets

Matemaatika
Terttu Tammaru

Oskusained

Kehaline kasvatus
Anne Mägi

Seltskonnatants
Ilme Tiik

Kunstiõpetus, käsitöö
Keret Altpere

Ajutiselt koolitööst eemal
Martiina Niilits

Kehaline kasvatus, 5.p klassijuhataja
Priit Kärg

Käsitööõpetaja, 6. r kl klassijuhataja
Regina Pai

Muusika
Sirje Nooska

Kehaline kasvatus
Taivo Mägi

Töö- ja tehnoloogiaõpetus
Vambola Viljasoo

Klassiõpetajad

3.a klass, eelkool
Kaie Kubri

Ajutiselt koolitööst eemal
Kerstin Kekišev

3.i klass
Inge Arnold

1.a klass
Anu Jõgiaas

1.l klass
Ly Org

1.t klass, eel- ja lastekooli koordinaator ja õpetaja
Thea Simmerman

2.k klass
Katri Sikk

Logopeed, kõneravi ja õpiabi, eelkooli inglise keele õpetaja
Raili Isak

Klassiõpetaja (on koolitööst eemal)
Airi Holm

Klassiõpetaja (on koolitööst eemal)
Piret Kimmel