Kontakt

Kontakt 2019-03-26T10:09:14+00:00

Asukohad

TäheTERA, TERAKE lasteaed ja HuviTERA, Tähe 4, 51010 TARTU
Sissekäik korpuse vasakul pool.

LõunaTERA, Teaduspargi 9, TARTU

Peedu kool, Mäe 6, ELVA

Üldinfo:
504 2844
info@tartuerakool.ee

Raamatupidamine:
5830 0359
raamatupidamine@tartuerakool.ee

Söökla
Auli Vilep
5855 6765

Kooliõde
Maimu Raiemaa
5556 3907

Jälgi meie tegemisi ka Facebookis

Üksuste juhid

Urmo Uiboleht
HESA juhatuse liige
56252362
urmo.uiboleht@tartuerakool.ee

Marjeta Venno
TäheTERA direktor
5246878
marjeta.venno@tartuerakool.ee

Rein Uusmaa
LõunaTERA direktor
5288734
rein.uusmaa@tartuerakool.ee

Joosep Tosmin
Peedu kooli direktor
55589269
joosep.tosmin@tartuerakool.ee

Tuuli Rindemaa
HuviTERA direktor
53435975
tuuli.rindemaa@tartuerakool.ee

Katrin Helendi
Lasteaed TERAKE direktor
55502151
katrin.helendi@tera.tartu.ee