Kontakt

Kontakt 2019-09-10T10:24:59+00:00

Asukohad

TäheTERA, TERAKE lasteaed ja HuviTERA, Tähe 4, 51010 TARTU
Sissekäik korpuse vasakul pool.
tahetera@tartuerakool.ee

LõunaTERA, Optika 15, TARTU
lounatera@tartuerakool.ee

ProTERA, Tehase 16, Tartu
protera@tartuerakool.ee

Hariduse Edendamise SA üldinfo:
info@tartuerakool.ee

Raamatupidamine:
5830 0359
raamatupidamine@tartuerakool.ee

Söökla
Auli Vilep
5855 6765

Kooliõde
Maimu Raiemaa
5556 3907

Jälgi meie tegemisi ka Facebookis

Üksuste juhid

Urmo Uiboleht
HESA juhatuse liige
TäheTERA direktor
56252362
urmo.uiboleht@tartuerakool.ee

Marjeta Venno
ProTERA direktor
5246878
marjeta.venno@tartuerakool.ee

Rein Uusmaa
LõunaTERA direktor
5288734
rein.uusmaa@tartuerakool.ee

Tuuli Rindemaa
HuviTERA direktor
53435975
tuuli.rindemaa@tartuerakool.ee

Katrin Helendi
Lasteaed TERAKE direktor
55502151
katrin.helendi@tera.tartu.ee