Keeleõpe ja iseseisva õppija kujundamine Peedu kooli inglise keele tundide näitel

Peedu koolis õpitakse inglise keelt keelekümblusmetoodika alusel, mis sarnaneb väga palju sellega, kuidas väikelaps oma emakeelt omandab. Lisaks kujundavad meie keeleõppijad 1. klassist alates õpiharjumusi, mis toetavad neid ka hilisemas elus iseseisvalt järgmiste võõrkeelte ja erinevate uute teadmiste omandamisel. Võõrad pole meie koolis ka põnevad digilahendused, mis igapäevaselt tundides nii õpilaste iseseisvust ja eneseanalüüsioskust arendavad kui ka õpetaja aega kokku hoiavad. Kuidas me seda ikkagi teeme? Kes teaks seda paremini, kui meie aastatepikkuse keelekümbluskogemusega inglise keele õpetaja?