Kogukondlik lastehoid koostöös kooliga

“Peedul toimetab lisaks koolile meile järelkasvu toov Pihlamarja lastehoid, kus rakendatakse põhimõtteid “vähem valmis asju = rohkem loovust”, “vähem lapsi = rohkem individuaalsust”, “vähem uksi = rohkem avatust” ja “vähem toas = rohkem õues”. Lastehoid sündis kogukondlikust vajadusest ning on kohalike hulgas lühikese aja jooksul ennast väikse, aga tublina tõestanud. Lastehoiu ja kooli koostöös saavad tähistatud rahvakalendri päevad, lugemiskuu ning muud huvitavad sündmused. Kuidas soodustada väikeste ja suurte omavahelist koostööd ja milleks see hea on?

Tule ja uuri, kuidas meie väike lastehoid edukalt toimetab! Jalutame ühiselt lastehoiu õues ja toas ning vestleme teetassi taga.”

kuni 15 inimest - 200€

Lai valik koolitusi, mis kõnetavad iga õpetajat ja koolijuhti.

Kaasaegsed ja inspireerivad lahendused iga osaleja kaasamiseks.

Paindlikkus viia koolitusi läbi nii TERAs kui koolitujate poolt valitud kohas.

Koolitajad on kogemustega oma ala eksperdid.

Inspireerivate koolituste kaudu kujunevad Eesti lapsed julgeks, loovaks ja avatuks!