Kogukondlik lastehoid koostöös kooliga

“Peedul toimetab lisaks koolile meile järelkasvu toov Pihlamarja lastehoid, kus rakendatakse põhimõtteid “vähem valmis asju = rohkem loovust”, “vähem lapsi = rohkem individuaalsust”, “vähem uksi = rohkem avatust” ja “vähem toas = rohkem õues”. Lastehoid sündis kogukondlikust vajadusest ning on kohalike hulgas lühikese aja jooksul ennast väikse, aga tublina tõestanud. Lastehoiu ja kooli koostöös saavad tähistatud rahvakalendri päevad, lugemiskuu ning muud huvitavad sündmused. Kuidas soodustada väikeste ja suurte omavahelist koostööd ja milleks see hea on?

Tule ja uuri, kuidas meie väike lastehoid edukalt toimetab! Jalutame ühiselt lastehoiu õues ja toas ning vestleme teetassi taga.”