Õpetajaskonna hoidmine ja ühtsustunde kujundamine – juht, kuidas toetad oma õpetajaid sina?

“Oled ägedate ideedega koolijuht, aga tunned puudust üheshingamisest õpetajaskonnas, kellega oma ideid koos ellu viia? Õpetaja, kelle tööks on igapäevaselt õpilasi hoida ja nende hulgas ühtsustunnet kujundada, peab seda ka ise kogeda saama.

Kuidas tekitada õpetajate hulgas üksteise toetamine, mis põhineb usaldusel ja hoolimisel? Teeme sellega Peedu koolis järjepidevalt tööd ning oleme valmis jagama kõiki praktikaid, mis on osutunud efektiivseks ning enda mõtteid tulevikuks. Õnnelikud õpetajad = õnnelikud õpilased = õnnelik kool. Antud koolitus on personaalne, suunatud kooli- ja õppejuhtidele ning toimub hubases kohvilauas vestlusringina.”

1 inimene - 60€
2 inimest - 80€