Õpetajaskonna hoidmine ja ühtsustunde kujundamine

“Oled ägedate ideedega koolijuht, aga tunned puudust üheshingamisest õpetajaskonnas, kellega oma ideid koos ellu viia? Õpetaja, kelle tööks on igapäevaselt õpilasi hoida ja nende hulgas ühtsustunnet kujundada, peab seda ka ise kogeda saama.

Kuidas tekitada õpetajate hulgas üksteise toetamine, mis põhineb usaldusel ja hoolimisel? Teeme sellega Peedu koolis järjepidevalt tööd ning oleme valmis jagama kõiki praktikaid, mis on osutunud efektiivseks ning enda mõtteid tulevikuks. Õnnelikud õpetajad = õnnelikud õpilased = õnnelik kool. Antud koolitus on personaalne, suunatud kooli- ja õppejuhtidele ning toimub hubases kohvilauas vestlusringina.”

kuni 3 inimest - 200€

Lai valik koolitusi, mis kõnetavad iga õpetajat ja koolijuhti.

Kaasaegsed ja inspireerivad lahendused iga osaleja kaasamiseks.

Paindlikkus viia koolitusi läbi nii TERAs kui koolitujate poolt valitud kohas.

Koolitajad on kogemustega oma ala eksperdid.

Inspireerivate koolituste kaudu kujunevad Eesti lapsed julgeks, loovaks ja avatuks!