Päev Peedu koolis

Olete Peedu kooli tegemistel silma peal hoidnud ja tahaksite olla kärbsed seinal, kui me oma igapäevatoimetusi teeme? Haarake sõber või paar punti ja tulge meile külla! Teid võtavad oma tiiva alla Anneli ja Helen, Peedu kooli õppejuhid, kes suunavad teid sujuvalt läbi päeva ja koolimaja vastavalt ootustele ja soovidele. Hommikut alustame ühise hommikuringiga, külastada saab koolitunde, lõunastada koos õpilastega, lustida õuevahetunnis loomadega ja ehk lubavad õpilased teid ka ülisalajasele onnialale. Lubage meil end inspireerida!

1 inimene - 120€
2 inimest - 170€