Klassi haldamise parimad praktikad

Sinu tundides on rohkem kui loov kaos? Tunned, et tahad olla oma õpilastele inspireeriv õpetaja, aga puudu jääb klassi haldamise praktilistest oskustest? Meie usume, et kõik oskused on arendatavad ja saavutatavad, kui endal piisav tahe ja motivatsioon olemas. Ka see viimane on tõstetav! Selle koolituse käigus räägime nendest oskustest, mida õpetaja saab ise arendada ja pidevalt töö käigus harjutada. Iga koolitusel osaleja saab võimaluse saada personaalset tagasisidet ja tuge. Tsiteerides Marie Forleo’d: Kõik on väljamõeldav!

kuni 10 inimest / 1 inimene - 50€