fbpx

Noppeõpe SädeTERA näitel

Karin Konksi

“Võimekas laps võib teatud valdkondades olla teadmiste ja oskuste poolest eakaaslastest ja kooli õppekavast kaugel ees. Tavalises ainetunnis saab õpetaja pakkuda talle lisategevusi, kuid arenguks ja õpimotivatsiooni püsimiseks jääb sageli puudu õpetaja tähelepanust. Noppeõpe on ülekooliline annete toetamise meede, mis suunab omavahel koostööle nii õpetajad kui õpilased. Selle käigus asendatakse võimeka õpilase jaoks juba omandatud sisu laiendatud ja süvendatud õppega, mis toimub koolipäeva sees ja kompetentse juhendaja toel. Noppeõpet rakendavate koolide koegmused näitavad, et niisugune õppimisviis tõstab õpimotivatsiooni, õpetab seostama eduelamust pingutusega ning arendab koostöö- ja suhtlemisoskust.
Koolitusel õpime, kuidas noppeõpet korraldada, kuidas noppeõpet vajavaid õpilasi ära tunda ning milline peaks olema noppetundide sisu.”

Kestus:

2h

Maksumus:

kuni 20 inimest - 260€

Jaga

Miks valida TERA koolitused?

Lai valik koolitusi, mis kõnetavad igat õpetajat ja koolijuhti.

Kaasaegsed vahendid ning hubased ruumid iga huviringi läbiviimiseks.

Õpetajad on kogenud ja oma ala eksperdid.

Läbi huvihariduse saavad lapsed julgeks, loovaks ja avatuks!

Veel koolitusi

Leia meie nimekirjast veel mõni põnev koolitus.

Previous
Next

Artiklid ja uudised

Alanud on vastuvõtt 1. klassidesse!

Alanud on avalduste vastuvõtt kõikidesse TERA 1. klassidesse, mis alustavad tegevust 2023. a augustis: TäheTERAs, LõunaTERAs, SädeTERAs ja PeeduTERAs. Rohkem infot koolide ja vastuvõtu kohta

Loe edasi >>

Koolituse tellimine