fbpx

Nüüdisaegse õpikäsituse rakendamine Peedu koolis

Anneli Armus-Juhkam, Helen Altin-Ilves

“Muutuv õpikäsitus Haridus- ja Teadusministeeriumi järgi hõlmab endas heatasemelisi ainealaseid teadmisi koos oskusega neid praktikas rakendada, õpioskuste arengut, paremaid koostööoskusi, enesejuhtimise oskust, subjektiivset heaolu, mis tähendab paremat füüsilist ja vaimset tervist, oskust lahendada erimeelsusi ja ületada kriise.

Peedu koolis oleme kõikidele nendele aspektidele ühel või teisel viisil teadlikult tähelepanu pööranud ja loonud süsteeme väljatoodud oskuste arendamiseks. Selleks, et saada ideid ka enda koolis sarnaste praktikate kasutamiseks, tule, kuula ja arutle kaasa. Mis on TERAraamat, iseõppepäevad, kuidas töötavad meie kogu kooli hommikuringid, milline on meie hindamissüsteem ja kuidas läheneme üldpädevustele? Kuidas on meie koolis korraldatud individuaalne lähenemine lastele, nende tugevusi silmas pidades? Ja mis see onniala veel on ja kuidas see toodud eesmärkidele lähemale viib?”

Kestus:

2h

Maksumus:

20-25 inimest - 260€

Jaga

Miks valida TERA koolitused?

Lai valik koolitusi, mis kõnetavad igat õpetajat ja koolijuhti.

Kaasaegsed vahendid ning hubased ruumid iga huviringi läbiviimiseks.

Õpetajad on kogenud ja oma ala eksperdid.

Läbi huvihariduse saavad lapsed julgeks, loovaks ja avatuks!

Veel koolitusi

Leia meie nimekirjast veel mõni põnev koolitus.

Previous
Next

Artiklid ja uudised

Alanud on vastuvõtt 1. klassidesse!

Alanud on avalduste vastuvõtt kõikidesse TERA 1. klassidesse, mis alustavad tegevust 2023. a augustis: TäheTERAs, LõunaTERAs, SädeTERAs ja PeeduTERAs. Rohkem infot koolide ja vastuvõtu kohta

Loe edasi >>

Koolituse tellimine