Nüüdisaegse õpikäsituse rakendamine Peedu koolis

“Muutuv õpikäsitus Haridus- ja Teadusministeeriumi järgi hõlmab endas heatasemelisi ainealaseid teadmisi koos oskusega neid praktikas rakendada, õpioskuste arengut, paremaid koostööoskusi, enesejuhtimise oskust, subjektiivset heaolu, mis tähendab paremat füüsilist ja vaimset tervist, oskust lahendada erimeelsusi ja ületada kriise.

Peedu koolis oleme kõikidele nendele aspektidele ühel või teisel viisil teadlikult tähelepanu pööranud ja loonud süsteeme väljatoodud oskuste arendamiseks. Selleks, et saada ideid ka enda koolis sarnaste praktikate kasutamiseks, tule, kuula ja arutle kaasa. Mis on TERAraamat, iseõppepäevad, kuidas töötavad meie kogu kooli hommikuringid, milline on meie hindamissüsteem ja kuidas läheneme üldpädevustele? Kuidas on meie koolis korraldatud individuaalne lähenemine lastele, nende tugevusi silmas pidades? Ja mis see onniala veel on ja kuidas see toodud eesmärkidele lähemale viib?”