Praktiline üldõpetus ja loov loovusõpetus

Olete õhates mõelnud, et oleksite ise tahtnud kunagi Peedu koolis õpilane olla? Nüüd on teil selleks võimalus! Tulge ja osalege meie praktilisel üld- ja loovusõpetuse koolitusel, kus teie saate olla õpilase rollis. Koolituse esimeses pooles, mis on praktilise suunitlusega, saate “selga tõmmata” Peedu koolivormi ja asuda ise sellisel moel õppima. Kui kogemus on omandatud, tutvustame enda koolis toimivat kaht tugisammast – üld- ja loovusõpetust ning arutleme teie kogemuse üle. Vastatud saavad kõik küsimused ja kõhklused ning praktilised nipid ja meetodid enda töös kasutamiseks on garanteeritud!